Kuidas osta?

OSTMINE MEIE E-POEST.


1. KAUBA VALIMINE

 Kauba valimine meie e-poes on sama lihtne kui teistes sarnastes kauplustes või kasvõi tavalises poes. Kauba ostmisel kasutage vasakul menüüd "kategooriad", millest valige endale sobiv. 

  Leides sobiva kauba lisage kaup ostukorvi klikates nupule "LISAGE OSTUKORVI". 

Vajadusel võite lisada suurema koguse kui vaikimisi näha on. Hiljem saate ostukorvis kogust uuesti muuta, või selle tühjendada (kustutada).


2. KIRJELDUS

Kõikide toodete kohta olev tootekirjeldus on toote pildi all "KIRJELDUS"


5. OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE.

Ostukorvi sisu on võimalik muuta, kustutades-lisades tootele koguseid või tühjendada kogu ostukorvi sisu. 

Tellimuse vormistamiseks tule ostukorvis teha valik "Vormista tellimus". 

Tuleb sisestada Teie personaalandmed ja Teie aadress.


6. KAUBA KOHALETOIMETAMISE VALIMINE

Hetkel on kasutusel 4 erinevat kauba kohaletoimetamise võimalust. 

1. Järele tulemine - Tulen kaubale Arvutitehnik esindusse (Mustamäe tee 60 II korrus) järele - 0.00€ (Peale kauba komplekteerimist võetakse ühendust tööpäevadel 24h jooksul, millal saate kaubale järgi tulla)

2. Itella - SmartPOST - Saatmine Pakiautomaati - Valige endale sobiv pakiautomaadi asukoht kus soovite kaupa kätte saada - 0.00€

3. Omniva - Saatmine Pakiautomaati - Valige endale sobiv pakiautomaadi asukoht kus soovite kaupa kätte saada - 0.00€

4. Omniva - Saatmine postkontorisse - Valige endale sobiv postkontori asukoht kus soovite kaupa kätte saada - 0.00€


7. VALIGE SOBIVAIM MAKSMISVIIS

1. Tasumine arve alusel (Ettemaksu arve saadetakse e-mailile.) Peate saadud arve alusel teostama pangaülekande. 

2. Pangalingiga maksmine - mugav ja turvaline võimalus maksmiseks. Valiku tegemisel tuleb vaid järgmise sammuna valida "Pangalingiga maksmine", misjärel suunatakse teid valitud panga sisselogimislehele. 

Peale sisselogimist pole midagi muud vaja teha kui kinnitada eeltäidetud lehel oma makse ja vajutada "Tagasi kaupmehe juurde". Jättes selle tegemata, võib makse ebaõnnestuda, ning ostu ei kinnitata meie süsteemis ennem , 

kui meie raamatupidamine on tehingu (makse) kinnitanud. See võib aga tähendada seda, et me ei suuda tellitud toodet õigel ajal teele panna.

3. Liisi järelmaks - Kui te ei soovi toodet kohe välja osta, siis järelmaks on hea valik. Selle valiku tegemisel peate järgmise sammuna täitma taotluse vormi kõik lahtrid! 

Valikuna võite kalkulaatoris muuta kuude arvu, mis oleks teie järelmaksu perioodile sobivaim. Kui kõik on täidetud, vajutage nupule "KINNITAGE TELLIMUS".

  Teie taotlus edastatakse järelmaksu finantseerivale ettevõttele. Kui sealt tuleb vastus, võtab meie klienditeenindaja juba teiega ühendust.

 

Kui kogu ostuprotsess on edukas, saate paari tööpäeva möödudes oma tellitu kätte. Tavaliselt jõuab kaup teieni 24 tunni jooksul, kuid kõik sõltub tellimuse esitamise päevast, seetõttu on kauba transpordiajaks märgitud kuni 1-2 tööpäeva.


Tellimused pannakse töötlusse alles peale panga poolset kinnitust tellimuse eest tasumise kohta.